Jdi na obsah Jdi na menu
 


OPRECHTICKÝ hasičský víkend 19. - 20.6.2010

6. 7. 2010

POHÁROVÁ SOUTĚŽ

 MUŽI

1. Prchalov A 13,916
2. Petřvaldík 13,917
3. Mošnov 14,050
4. Bartovice A 14,310
5. Oprechtice A 14,500
6. Prchalov B 14,523
7. Metylovice A 14,554
8. Svinov A 14,651
9. Lubno 14,710
10. Písečná 14,832
11. Větřkovice 14,857
12. Košatka A 14,870
13. Kojkovice 14,984
14. Lesní Albrechtice 15,339
15. Vrbice 15,462
16. Mistřovice 15,495
17. Kozlovice 15,522
18. Marklovice 15,538
19. Karviná - Louky 15,569
20. Oprechtice B 15,885
21. Metylovice B 15,998
22. Proskovice 16,027
23. Podvysoká 16,129
24. Karviná - Hranice 16,278
25. Horní Suchá 17,223
26. Milíkov 18,155
27. Nová Ves 19,152
28. Krmelín NP
29. Svinov B NP
30. Luboměř NP
31. Plesná B NP
32. Malenovice NP
33. Bartovice C NP
34. Stará Ves NP
35. Košatka B NP
36. MVK Staškov NP
37. Kozmice A NP
38. Kozmice B NP
39. Rychaltice NP

ŽENY

1. Petřvaldík 17,506
2. Bartovice 17,591
3. Rychaltice 18,175
4. Stará Ves 18,283
5. Metylovice 18,902
6. Oprechtice B 19,593
7. Marklovice 20,898
8. Krmelín NP
9. Jistebník NP
10. Oprechtice A NP
11. Paskov NP

VEČERNÍ SOUTĚŽ - CLIMART CUP

MUŽI

1. Oprechtice A 14,774
2. Písečná 15,293
3. Karviná - Louky 15,411
4. Vrbice 15,485
5. Malenovice 15,569
6. Petřvaldík 15,638
7. Lubno 15,747
8. Prchalov B 15,769
9. Svinov 15,823
10. Kozlovice 16,947
11. Nová Ves 16,960
12. Větřkovice 17,129
13. Horní Suchá 17,733
14. Kozmice B 18,313
15. Bartivice C 18,557
16. Oprechtice B 25,569
17. Chlebovice 45,113
18. Stará Ves NP
19. Bystré NP
20. Košatka B NP
21. Rychaltice NP
22. Kozmice A NP
23. Bartovice A NP
24. Bylnice NP
25. Košatka A NP
26. Kojkovice NP
27. Luboměř NP
28. Prchalov A NP

ŽENY

1. Bartovice 18,872
2. Rychaltice 19,438
3. Albrechtice 20,363
4. Petřvaldík 20,416
5. Jistebník 20,576
6. Nová Ves 21,667
7. Stará Ves 23,963
8. Oprechtice NP

MLADÍ HASIČI

 

  S.Ž.  
1. Oprechtice 12,366
2. Paskov 14,81
3. Lubno 15,177
4. Nová Ves 16,273
5. Jistebník 16,655
6. Brušperk 16,72
7. Lučina 16,751
8. Kunčice p. O. 17,129
9. Pstruží 18,549
10. Nýdek 19,334
11. Čeladná 19,877
12. Bruzovice 26,007
13. Janovice 27,219
14. Klimkovice 37,063
15. Krmelín 38,314
16. Fryčovice 38,357
17. Hukvaldy 60,123
18. Frýdlant n. O. NP

  M.Ž.  
1. Nová Ves 16,715
2. Jistebník 18,513
3. Lučina 21,681
4. Nýdek A 21,697
5. Petřvaldík 22,223
6. Nýdek B 23,826
7. Paskov 24,845
8. Oprechtice 25,105
9. Brušperk 27,303
10. Klimkovice 31,356
11. Pstruží 31,357
12. Fryčovice 31,463
13. Lubno 34,345

 

SOUTĚŽ VETERÁNŮ

 MUŽI NAD 35 LET
pořadí – družstvo – 1. kolo (levý-pravý) – 2. kolo (levý-pravý) – výsledný čas

1. Metylovice 14,858
2. Oprechtice 15,313
3. Nová Ves 15,940
4. Brušperk 16,421
5. Malenovice 16,474
6. Plesná 17,225
7. Martinov 18,381
8. Polanka 19,019

50 LET

1. Malenovice 19,448
2. Martinov 28,124
3. Oprechtice 33,150

ŽENY NAD 35 LET

1. Oprechtice 28,420

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář